Vajinismusu Zamana Bırakmayın! Eğer vajinismusu kendi başınıza vajinismusu yenmek istiyorsanız ama  aylar geçmesine ve çok uğraşmanıza rağmen hala korkularınızla yaşıyorsanız, vajinismusu kesinlikle zamana bırakmayın! 

Çünkü zamanla vajinismusu kabul edip, vajinismusunuzla birlikte yaşamaktan başka bir sonuca ulaşamazsınız. Böylece eşinizle olan aile bağlarını, sevgiyi, saygıyı, umudunuzu zaman içinde yavaş yavaş kaybetmeye başlarsınız. 

Öncelikle özgüveninizi, sonra da hayat kalitenizi azaltırsınız. Geçen süre hep alyhinize işler. Yaşınız ilerledikçe her geçen gün vajinismus nedeniyle hamile kalma olasılığınız azalmaktadır. Çünkü bildiğiniz gibi 35 yaştan sonra biyolojik saat sebebi ile yumurtalık rezervleriniz azalmaya başlar. 

Bu süreç uzadıkça yıllar sonra Vajinismusu yenmiş bile olsanız azalan yumurtalık rezervinizden dolayı bebek sahibi olmak için çok çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz.

Vajinismusta kaybetmemeniz gereken en önemli şey zamanınız.

Vajinismusta kaybetmemeniz gereken en önemli şey zamanınız. Vajinismusu çözmeden geçen zaman sizi yıpratır, soğutur ve sonunda hastalığınızı kabullendirir. 

Bu hastalık sebebi ile boşanan çok fazla çift olmaktadır. O yüzden de vajinismusu yenmek için çok hızlı aksiyon almak, asla zaman kaybetmemek ilk hedefiniz olsun. Çok iyi araştırma yapıp tecrübeli bir uzmandan yardım aldığınız takdirde hem evliliğiniz hem de mutluluğunuzu kurtarmış olacaksınız.

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
online free course
İlginizi Çekebilir  İlk Gece Cinsellikte Bilgi Eksikliği Erkekleri Telaşlandırıyor!